6725 Szeged, Nemestakács utca 49.
+36-62-552-647

Termékek raktáron

Akyga AK-CA-29 Adapter 2x Molex/PCI-Express 8-pin

Raktáron

800 Ft
Gembird DVI-D (Dual Link) (24+1) to VGA adapter cable Black

Raktáron

2.600 Ft
Tuya hőmérséklet és páratartalom érzékelő WiFi [TW-TH002]

Raktáron

8.600 Ft
Gembird SATA3 50cm data cable with 90 degree bent connector metal clips
SATA

Raktáron

500 Ft
Akyga AK-USB-12 USB A / USB B cable 3m Black
3m, Black

Raktáron

1.100 Ft
Digitus DN-93612-1 keystone modul Silver
Keystone modul, Silver

Raktáron

1.200 Ft
Akyga AK-RD-01A Eight power cord 1.5m

Raktáron

1.200 Ft
Lenovo S510 i5-6400/8GB/DVD/SFF

Raktáron

49.990 Ft
Gembird CCP-USB2-AMBM-6 USB2.0 A-plug B-plug cable 1,8m Black
USB kábel, USB-A, USB-B, USB2.0, Male/Male, 1,8m, Black

Raktáron

800 Ft
Gembird CC-PSU-6 Internal power adapter cable for PCIExpress 6 pin to Molex x 2 pcs

Raktáron

400 Ft
Mikrotik RouterBoard RB941-2ND hAP lite Router

Raktáron

9.800 Ft
Patch panel Giga KOMPAKT 24 port UTP Cat.5E

Raktáron

16.200 Ft
Arctic RGB Controller
opc3993

Raktáron

5.100 Ft
Opt. adapter SM LC/PC - LC/PC DLX OptiC

Raktáron

1.100 Ft
Patch kábel SM 9/125 LC/PC ST/PC DLX 2m OEM

Raktáron

5.000 Ft
Mikrotik RouterBoard SXTsq Lite5

Raktáron

17.900 Ft
Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro

Raktáron

2.800 Ft
LG 23,8"" 24MR400-B IPS LED
16:9, 1920x1080, 23,8

Raktáron

44.800 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Grey

Raktáron

300 Ft
Gembird SATA3 50cm data cable with 90 degree bent connector metal clips
SATA

Raktáron

300 Ft
AXAGON PCEM2-D PCIe NVMe+NGFF M.2 adapter
PCI-E

Raktáron

4.400 Ft
HP toner CE285A,435A,436A,

Raktáron

2.000 Ft
Arctic P8 PWM PST (Black/Black)
Rendszer, 8cm, 200-3000rpm, PWM

Raktáron

2.100 Ft
Gembird MIC-205 Desktop microphone Black
Mikrofon, 3.5mm, Kábel:2m, 50Hz-16000Hz, Black

Raktáron

800 Ft
Kingston 500GB M.2 2280 NVMe NV2
M.2, 500GB, 2280, Write:2100MB/s, Read:3500MB/s, NVMe, BOX, Magasság2,2mm

Raktáron

17.200 Ft

Raktáron

13.900 Ft
Kingston 256GB 2,5

Raktáron

13.900 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 2m Grey

Raktáron

500 Ft